Nişantaşı Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Nişantaşı tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Nişantaşı ulaşımı hakkında bilgi veren, Nişantaşı yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Nişantaşı tanıtım sayfası.
 
 
İstanbul'un her yerinden İETT otobüsleri ve halk otobüsleri ile Nişantaşı'na ulaşabilirsiniz. Taksim veya Mecidiyeköy'den metro veya otobüsle Osmanbey'e gidip, buradan Rumeli Caddesi'ni takip ederek yürüme yolu ile 10 dakikada Nişantaşı'na ulaşabilirsiniz. Beşiktaş yönünden gelmek isterseniz de yine otobüsleri ve Harbiye dolmuşlarını kullanarak semte ulaşmanız mümkün.

Nişantaşı gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Nişantaşı için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Nişantaşı
 
Gezgin Yorumları
 
Çok berbat bir yer, beğenmedim, full artistler kaynıyor.
Gürkan Özer l 10 Eylül 2013, Salı 00:44 l  
 
 
Peki Nişantaşı hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Nişantaşı Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Nişantaşı için bir öneri ekleyin
Alitalia Hava Yolları
Alitalia Hava Yolları
Alitalia - Linee Aeree Italiane, merkezi Roma'da olan İtalya'nın ulusal hava yolları şirketidir. Dünyanın 19. en büyük hava yolu şirketi olan Alitalia'nın ana hava limanı Fiumicino'da bulunan Leonardo Da Vinci [Yazının Devamı]

Mesude Çakır - 15 Şubat 2011, Salı - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
İstanbul Otelleri hakkında detaylı bilgi edin, sana en uygun oteli bul.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Seyahat Tüyoları